Zeytindostu Derneği’nin bu yıl 8’inci kez düzenlediği Ulusal Natürel Sızma Zeytinyağı Kalite Yarışması’nda Keskinoğlu ‘nun markası Ravika, Gümüş Madalya Ödülü’ne layık görüldü. Akhisar yöresine özel Domat cinsi zeytinden ürettiği erken hasat sızma zeytinyağı ile başvuran Ravika yarışmaya ilk kez katıldı. Keskinoğlu Şirketler Grubu’nun kurucusu İsmail Keskinğlu’nun anısını yaşatmak için 2006 yılında kurulan Ravika Zeytinyağı, 75 ülkeye ihraç ediliyor.

Keskinoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi ve Pazarlama Grup Başkanı Keskin Keskinoğlu
”Geçtiğimiz hafta, 14’üncü ölüm yıl dönümünde bir kez daha şükran ve minnetle andığımız dedem İsmail Keskinoğlu benim çocukluğumda her yere zeytin ağacı diker, ‘bu ağaçların kıymetini ilerde anlayacaksınız’ derdi.

Dedemin yıllar evvel diktiği tohumlardan ve doğduğu köyden hayat bulan Ravika bugün Türkiye’yi dünyanın her ülkesinde gururla temsil ediyor. Dedemi daha derinden andığımız bu Nisan ayında Ravika’nın bu ödüle layık görülmesi bizim için çok değerli Başta Zeytindostu Derneği olmak üzere emeği geçen herkese Keskinoğlu ailesi adına teşekküllerimi sunarım”‘ dedi.