Öz Rize

1949 yılından bu yana kalitesinden ödün vermeden ev dışı tüketim sektöründe öncülüğünü her geçen gün artırarak sürdüren firma, sektörde gerçekleştirdiği birçok yenilik ile Türkiye piyasasında önemli yere sahiptir.

Gıda’dan temizlik ürününe kadar sunduğu geniş ürün yelpazesi ile bugün 4500 üzerinde ürünü 5750 Müşteri ile paylaşmaktadır. Firmanın yıllardır büyüyerek ilerleyebilmesinin nedeni hiç şüphesiz müşterilerine verdiği değerdir. Müşterilerin taleplerine sıfır hata politikası ile çözüm sunabilmek adına 7/24 destek veren  telefon veya mail aracılığı ile günün her saati ulaşılabilen marka, Türkiye’ nin çeşitli il ve ilçelerinde bulunan 3 Şube , 85 Filo araç ile siparişlerin en hızlı ve güvenli şekilde ulaşımını sağlar. Firma dünya trendlerini inceleyerek, teknolojiyi güncel olarak kullanıp satış sonrası hizmetleri kontrol altına alır ve müşteri memnuniyetini yakından takip eder.

1950 ‘li yılların geleneksel ticari ahlakıyla günümüz profesyonel yaklaşımlarını harmanlayan firma yönetimi sektördeki liderliği korumak ve tüketicilerimizin nezdindeki haklı değeri sürdürmek adına sürekli yatırım yaparak ilerlemeye devam etmektedir.

Tüketicinin tercih ettiği markalara ev sahipliği yapmak, sürdürülebilir karlılığı sağlamak kaliteli iş yapabilmenin gereklerini yerine getirmekle mümkündür. Öz Rize bu doğrultuda kendini kanıtlamış ISO 9001 Kalite Belgesi ile tescillenmiştir. Gıda da Unilever, Unipro (AKK), Çaykur, Ovalette, Puratos.. temizlikte Dıversey gibi birçok marka ile iş ortaklığı bulunup,  160’den fazla çalışanı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Rize’nin doğallığı ve çalışkanlığını ilke edinerek en üstün kalitedeki hizmeti en uygun fiyatlar ile zamanında teslim eden Öz Rize,  başarı merdivenlerini her geçen gün büyüyerek daha hızlı çıkmaktadır.